Hakkımızda

Sağlıklı hayatlar, sağlıklı nesiler ilkesi ile 2009 yılında İstanbul Kavacık’ta hizmete başlayan Özel FSM Tıp Merkezi, 2012 yılı Eylül ayında ikinci tıp merkezini İstanbul Madenler/Ümraniye’de hizmete açmıştır.2017 Mayıs Ayında üçüncü şubemiz Fsm Tıp Merkezi Çekmeköy İstanbul Çekmeköy’de Hizmet vermeye adım atmıştır.

Hepimiz FSM Tıp Merkezleri olarak, Tıbbi branşlarımız ve kadromuz ile insan hayatına gösterdiğimiz özeni siz değerli hastalarımızın memnuniyetiyle ortaya koymaktayız. Hastalarımızın sıhhat gereksinimlerini çağdaş, bilimsel, yeniliklerde öncü ve ekonomik çözümler sunarak karşılamaktayız.

FSM Tıp merkezlerinde hastalarımızın kendilerini doktorlarımıza ve merkezimize yakın hissettikleri, hastalıkları ile ilgili sorularına rahatlıkla cevap bulabildikleri hasta doktor ilişkisinin güven, açıklık ve saygıya dayandığı, ekip çalışması ve ileri teknoloji desteğinde sağlık hizmeti verilmektedir. Ek olarak yalnız sağlık sorunlarını ve tedavilerini değil hastalıklardan korunma yollarını, sağlıklı beslenme önerilerini, yaşam standardını arttıracak püf noktalarını da hastalarımız mevzularının uzmanı doktorlarımıza danışarak öğrenebilmektedirler.

Hastanemiz 2000 yılından bu yana toplam 5000 m2 alanda yılın 365 günü, güçlü sıhhat ekibi ve hasta haklarına saygılı çalışanı ile hem halkımıza bununla birlikte diğer ülkelerden gelen yerli ve yabancı misafirlerimize İstanbul Anadolu Yakasında, Acil Servisleri, Ambulans Hizmetleri, 4 yataklı Ameliyathanesi, 8 yataklı Erişkin ve Yenidoğan Yoğun Bakım Üniteleri, Koruyucu Hekimlik Uygulamaları, ayakta ve yatarak tedavi hizmetlerini veren birimleri, tam donanımlı Laboratuvar ve Radyoloji Üniteleri ile geniş kapsamlı hizmetler vermektedir.

Yoğun Bakım Üniteleri ve deneyimli hanım Doğum ekibi ile bölgesinde haklı bir üne haiz olan hastanemiz, her yıl daha fazla sayıda insana güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmayı hedeflemektedir. Bu hedeften hareketle hastalarına yüksek standartlarda hizmet verebilmek için gerçekleştirilen tıbbi cihaz ve ekipmanların yenilenmesine yönelik çalışmalarını da her geçen gün sürdürmektedir.

Hastanemiz hanım Hastalıkları ve Doğum Servisi ve Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitelerimizdeki başarılı çalışmaları yardımıyla WHO ve Unicef tarafınca önerilen, T.C. Sıhhat Bakanlığı tarafından verilen “Bebek Dostu Hastane” unvanını almıştır. Bebeklerimizin hayata sağlıklı bir başlangıç yapması amacıyla anne sütünün yararları ve doğru emzirme eğitimleri doğum yapan tüm annelere ve anne adaylarına verilmektedir.

Hizmetlerini sıhhat Bakanlığının belirlediğini kalite standartlarına göre düzenleyen ve bu konuda devamlı iyileştirme çalışmalarını sürdürmekte olan Özel Delta Hospital, ISO 9001:2008 kalite belgesini almaya hak kazanmıştır. ISO 9001-2008 kalite güvence belgesi ile hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı kaliteli ve emin sıhhat hizmetini en uygun şartlarda insanlara sunmuş olmanın gururunu taşıyoruz.